Kiskunfélegyházi alkotók kiállítás III.

Kedves Alkotók!
A Móra Ferenc Művelődési Központ idén rendhagyó módon szeretné megrendezni, a „Válogatás kiskunfélegyházi alkotók munkáiból” III. című kiállítását és annak megnyitóját, mely most is a Magyar Kultúra napjához kapcsolódik, úgy, mint az előző években.
Sajnos a jelen járványügyi helyzet nem teszi lehetővé a személyes találkozásokat, így ezért ezt a jeles ünnepet és a hozzá kapcsolódó színvonalas kiállítás megnyitót az online térbe kell áthelyeznünk.
A beérkező alkotásokat a művelődési központ aulájában állítjuk ki, melyről kamera felvétel készül. A kiállítás megnyitó felvételét és a teljes kiállítási anyagot 2021. január 22-én 16 órától tesszük ki a művelődési központ facebook oldalára és a youtube csatornájára.