Kiskunfélegyházi alkotók kiállítás III.

Kedves Alkotók!
A Móra Ferenc Művelődési Központ idén rendhagyó módon szeretné megrendezni, a “Válogatás kiskunfélegyházi alkotók munkáiból” III. című kiállítását és annak megnyitóját, mely most is a Magyar Kultúra napjához kapcsolódik, úgy, mint az előző években.Nem érhető el leírás a fényképhez.
Sajnos a jelen járványügyi helyzet nem teszi lehetővé a személyes találkozásokat, így ezért ezt a jeles ünnepet és a hozzá kapcsolódó színvonalas kiállítás megnyitót az online térbe kell áthelyeznünk.
A beérkező alkotásokat a művelődési központ aulájában állítjuk ki, melyről kamera felvétel készül. A kiállítást Rosta Ferenc alpolgármester úr nyitja meg, melyet szintén kamera felvétellel rögzítünk. A kiállítás megnyitó felvételét és a teljes kiállítási anyagot 2021. január 22-én 16 órától tesszük ki a művelődési központ facebook oldalára és a youtube csatornájára.
Ezért szeretnénk kérni Önöket, hogy a kiállításra szánt alkotásaikat 2021. január 15-e péntek 16 óráig juttassák be a művelődési központba.
Amennyiben bármilyen kérdésük merülne fel, kérem keressenek a 06/70/211-22-12 telefonszámon.
Üdvözlettel,
Lukács Ferenc

Egy jó hozzászólás jó lenne

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük